facebook

Relikwie Św. Jana Pawła II w Naszej Parafii

Przywitanie i instalacja Relikwii św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin w naszej parafii – czwartek 22 października 2015 podczas mszy św., której będzie przewodniczył ks. bp Tadeusz Lityński

W najbliższą niedzielę i kolejne dni będziemy gościć w naszej wspólnocie ks. dr Grzegorza Cyrana, który swoją posługą głoszenia Słowa Bożego i nauką przygotuje nas do wielkiego wydarzenia.

Do udziału w tym przygotowaniu serdecznie zapraszamy.

Program przygotowania:

  • W niedzielę 18.10.2015 na każdej mszy św.
  • W kolejne dni: poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45 a następnie na mszę św. z nauką na godz. 18.30.
  • Instalacja relikwii odbędzie się 22.10. w czwartek podczas mszy o 18.30, której będzie przewodniczył ks. bp Tadeusz Lityński. Po mszy odbędzie się czuwanie modlitewne do 21.00. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną.Św. Jan Paweł II - PATRONEM RODZIN!
Patron naszych czasów, kształtował nas podczas swojego pontyfikatu i nadal kształtuje a Jego bliska obecność w znaku relikwii ufam, że będzie dla wspólnoty parafialnej umocnieniem w wypełnianiu powołania chrześcijańskiego. Odkrywając pragnienie wiernych, nadszedł czas na spełnienie oczekiwań…


Ks. Proboszcz
Andrzej Tomys